Yeni çalışmamız affetme üzerine. İlla affetmeli miyiz? diye sorarsan tercih konusu olarak bakıyorum buna. Kendine ”affetmeliyim , affetmeliyim ” diye ızdırap etmeden gönlünden ferahlamak , hafiflemek geçtiği an çalışmaya başlayabilirsin.

Mutluluğumuzun sorumluluğunu alırken , ona buna şuna suç atmaktan vazgeçmek için kolaylık sağlayacak en önemli şeylerden biri öfkemizden arınmaktır, affetmektir, arınmaktır 👍 Bu çalışmayı gece 23.00 – 01.00 arası yaparsan harika olur ama illa o saatte yapmana gerek yok. Sağ elini, parmakların açık bir şekilde karaciğere koy ve önce hisset. Öfkenden, kininden, kibrinden etkilenen, esas görevlerini bu sebeplerden ötürü yapamayan bir organın var orda . ( yeri midenin sağ yanında, sağ göğsün altında ) 10 dk boyunca elini ordan ayırma ve şunları tekrar et ” Doğduğum andan bugüne tüm öfkemi, kinimi, kibrimi, hırslarımı, egomu serbest bırakıyorum, arınmaya niyet ediyorum, arınmayı seçiyorum. Geçmişten bugüne herkesi affediyorum. Kendimi affediyorum.” Eğer aklına isimler gelirse onları da söyleyebilirsin : ” … ( kişiyi ) affediyorum ” diye de ekleyebilirsin yukarıdaki cümlelere . 7 gün boyunca devam et. Ara verme mümkünse. Sonrasında haftada 1 şeklinde devam edersin. .
.
Organların dili , hastalık ya da sağlıktır. Karaciğer , ölümlerden , öfkeden, kibirden fazlasıyla etkilenir . Ona katkı ol , sağlıklı olmak için bedenini dinle 👏💖
.
.
Yaklaşık 3 senedir bu çalışmayı kime verdiysem harika geri dönüşler ve mucize sonuçlar aldım. Bu da sana hediyem olsun bugün.

Yürekten sevgiler,

Yorum Yaz